O firmie

Od 25 lat projektujemy i wytwarzamy maszyny używane w przemyśle spożywczym. Nasza historia zaczęła się od ziół, przypraw oraz herbat, dzisiaj jesteśmy jedną z najsilniejszych marek na rynku, a zakres działania rozszerzyliśmy również na inne dziedziny branży spożywczej.

Naszą siłą jest nasz zespół. Od projektantów, przez konstruktorów, programistów i automatyków po personel produkcyjny. Wiemy jak zadbać o najdrobniejszy szczegół już na etapie projektowym oraz jak nadzorować proces produkcyjny. Każda maszyna i urządzenie produkowane przez nas jest naszym autorskim projektem i wszystkie są nieustannie ulepszane na podstawie naszych własnym obserwacji oraz sugestii płynących od klientów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam produkować nie tylko pojedyncze maszyny, ale również w pełni zautomatyzowane linie, które maksymalnie usprawnią proces przetwórczy.

Naszą główną specjalnością są maszyny do krojenia, mielenia, granulowania sortowania i oczyszczania surowca, zarówno suchego jak i świeżego. Dostosowując odpowiednio proces jesteśmy w stanie oczyścić materiał wsadowy z jakichkolwiek zanieczyszczeń i wtrąceń doprowadzić do do pożądanej wielkości lub konsystencji oraz podzielić go pod względem oczekiwanej przez klienta wielkości.

O firmie Scorpion®
Dowiedz się więcej, jak działamy, jakie wartości wspieramy, a także, dlaczego warto postawić na firmę rodzinną.
Polityka Jakości
Nieustanne dążenie do doskonalenia naszych wyrobów i usług potwierdzone jest licznymi certyfikatami.